Настільний футбол KIDIGO Elite Dark
Основні характеристики
- Професійний стіл висотою 90 см.
- Ручки зі спеціального міцного пластику
- Декоративні сталеві елемент
- 16 мм. повнотілі стрижні з підшипниками
- У комплекті 2 великих м'яча
- Дві команди по 11 гравців з кожної сторони
- Наявність інструкції по збірці
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
|||
|
Загальні розміри: |
1400х764х880 мм |
||
|
Розміри ігрового поля: |
1164х674 мм |
||
|
Основа ігрового поля: |
9 мм МДФ з зеленою ПВХ ламінацією |
||
|
Бічні панелі: |
355х24, МДФ з ПВХ ламінацією, |
||
|
Ніжки: |
Квадратні ніжки, 12 мм МДФ з ПВХ ламінацією |
||
|
Регулювання ніжок: |
Хромовані |
||
|
З’єднуючі перекладини: |
2 шт., діаметром 20 мм хромована труба |
||
|
Ігрові стержні: |
Діаметр 15.8 мм, хромовані стержні з пластиковими ручками |
||
|
Гравці: |
21 гравець, Червоні & Сині (5-3-2-1) |
||
|
Рахунок: |
дерев’яні |
||
|
Аксесуари: |
2 шт. футбольні м’ячі (діаметр 36) |
||
|
|
|||
|
ПАКУВАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ |
|||
|
Розміри коробки: |
142x82x17.5 см |
|
|
|
Вага нетто/брутто: |
44 кг. \ 49 кг. |
||
Настільний футбол - азартна і дуже весела гра.
Настільний футбол KIDIGO™ Elit Dark - багатий дизайн з класичними вирізами, масивний стіл для справжньої гри і розваг.
Масивний, великий, високий і надійний стіл для настільного футболу дозволить вам виплеснути всю вашу енергію, і отримати максимум насолоди під час гри.
За допомогою підшипників стрижні крутяться швидше, простіше і тихіше.
А головне - ви в будь-яку хвилину зможете відволіктися від завдань, клопоту і повеселитися!
Розважайтеся з користю! Перемог вам!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kidigo |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр шара | 36 мм |
| Количество шаров в комплекте | 2 шт |
| Материал опор стола | Ламинированный МДФ |
| Материал плиты игрового поля | Ламинированный МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Тип игрового стола | Напольный |
| Цвет игрового поля | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Ширина | 764 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 175 мм |
| Длина упаковки | 1420 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 |
- Цена: 13 400 ₴











