InfraTapp 2 – інноваційний ручний масажер, що створений в стилі сучасного динамічного способу життя. 4 насадки з цільного нефриту ефективно знімають напругу та втому. Кілька хвилин з масажером стануть ідеальним завершенням дня, забезпечать повну релаксацію перед сном і бадьорість зранку.
Функція прогріву вимкнена. Тільки вібромасаж !
С прогревом 7990грн!
Характеристики:
- Напруга: 200-240V
- Частота: 50-60Hz
- Потужність: 22W
- Вага: 1,3 кг
- Розміри: 485 х 123 х 135 мм
ОСОБЛИВОСТІ МАСАЖЕРА:
4 головки з цільного нефриту
6 режимів масажу
Лікувальна дія натурального нефриту
Підходить для профілактики і лікування проблем хребта
Плавне перемикання швидкості постукування
Для вирішення косметологічних задач
ВАШ ОСОБИСТИЙ ФІТНЕС ІНСТРУКТОР
Зменшення об'єму та функції м'язів – один з головних наслідків недостачі фізичної активності та сидячого способу життя. Звичайно, ми всі хочемо більше рухатись, кожного дня обіцяємо піти в спортзал і навіть купуємо абонемент, та нам завжди не вистачає часу і ми знаходимо важливіші справи.
Масажер InfraTapp 2 стане вашим особистим фітнес інструктором, який не випустить з уваги жодної частини тіла. Зробіть глибокий масаж обличчя, підборіддя, живота, плечей, спини, ніг та стоп. Забудьте про біль у спині та суглобах. Прилад можна використовувати в косметології для масажу проблемних ділянок шкіри.
- Бореться з целюлітом
- Підтягує шкіру
- Позбавляє від зайвої ваги
- Виводить рідину
- Знімає біль у м'язах
- Покращує контури тіла
ЦІЛЮЩА ДІЯ НЕФРИТУ ТА ІНФРАЧЕРВОНОГО ТЕПЛА
Каміння з натурального нефриту відновлює м'язові тканини, посилюючи дію та ефективність масажу. Властивості інфрачервоного прогрівання використовуються для лікування нежиті та гаймориту, усунення куперозу, венозної сітки, невеликих поверхневих гематом.
Після кількох сеансів з InfraTapp 2
- У вас нормалізується тиск;
- Значно покращиться стан при гострому та хронічному артриті;
- Підтримується баланс в організмі, покращується обмін речовин;
- Покращується якість сну: ви швидше засинаєте, прокидаєтесь бадьорим.
- Зупиняється поширення шкідливих мікробів та грибків в організмі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж, Антицеллюлитный массаж, Инфракрасное излучение, Тепловое излучение, Разминающий массаж |
| Область применения массажера | Предплечья, Плечи, Брюшной пресс, Бедра, Икры, Ступни, Шея, Спина, Ягодицы, Руки, Ноги, Грудь, Колени, Все тело, Лодыжки, Пальцы ног |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество массажных головок | 4 шт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Длина | 48.5 см |
| Вес | 1.3 кг |
- Цена: 5 990 ₴









