
Батут для фітнесу з ручкою inSPORTline PROFI 122 cm
5 626 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12743
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фітнес-батут з ручкою inSPORTline PROFI 122 см, посилений
Батут з ручкою inSPORTline PROFI 122 см - це сучасний тренувальний батут, призначений як для домашнього, так і для комерційного використання. Модель оснащена практичним поручнем для утримання рівноваги. Поруччя можна повністю розібрати або ви можете відрегулювати його висоту відповідно до ваших потреб. Батут з ручкою inSPORTline PROFI 122 см відповідає найвищим світовим та європейським стандартам безпеки: EN-13219, EN-913 та EN-71. Він сертифікований німецькими центрами TÜV NORD та ASTM International. Додатковими перевагами моделі є оцинковані пружини та міцна поверхня для стрибків. Вся конструкція стійка до ультрафіолетового випромінювання. Рама батута виготовлена з оцинкованої, надзвичайно міцної важкої сталі.
Батут з ручкою inSPORTline PROFI 122 см - це сучасний тренувальний батут, призначений як для домашнього, так і для комерційного використання. Модель оснащена практичним поручнем для утримання рівноваги. Поруччя можна повністю розібрати або ви можете відрегулювати його висоту відповідно до ваших потреб. Батут з ручкою inSPORTline PROFI 122 см відповідає найвищим світовим та європейським стандартам безпеки: EN-13219, EN-913 та EN-71. Він сертифікований німецькими центрами TÜV NORD та ASTM International. Додатковими перевагами моделі є оцинковані пружини та міцна поверхня для стрибків. Вся конструкція стійка до ультрафіолетового випромінювання. Рама батута виготовлена з оцинкованої, надзвичайно міцної важкої сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 24 см |
| Діаметр, см | 122 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | фітнес-батути |
- Цена: 5 626 ₴









