Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут із поручнями inSPORTline PROFI Digital 100 см Батут із поручнем inSPORTline PROFI Digital - це сучасний тренувальний батут, призначений як для домашнього, так і для комерційного використання (у спортзалах та фітнес-центрах). Вбудований комп'ютер відображає параметри тренування, такі як час, кількість ударів в хвилину та кількість спалених калорій. Модель оснащена практичним поручнем для утримання рівноваги. Ви можете налаштувати висоту поручня відповідно до своїх потреб або повністю видалити його. Батут з ручкою inSPORTline PROFI Digital відповідає найвищим, світовим та європейським стандартам безпеки EN-71. Він сертифікований німецькими центрами TÜV NORD та ASTM International. Додаткові переваги моделі включають набір оцинкованих, корозійно-стійких пружин та килимок для стрибків, розроблений у США, який захищає від ультрафіолетового випромінювання. Рама батута виконана з оцинкованої, надзвичайно міцної сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 30 см |
| Діаметр, см | 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | фітнес-батути |
- Цена: 5 770 ₴






