
Килимок для вправ inSPORTline Profi 100x50x1,5 cm - зелений
1 225 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10909-1
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для вправ inSPORTline Profi 100 см - надзвичайно м’який, гнучкий та зручний килимок з пінополіефіру. Він ідеально підходить для занять йогою, фізичних вправ на землі та всіх видів фітнес-тренувань. Завдяки спеціальній пінопластовій піні товщиною 15 мм і високому комфорту килимок підходить навіть для складних або повторюваних процедур. Матеріал килимка inSPORTline Profi 100 см відрізняється високою стійкістю до поту та води, що забезпечує тривалий термін служби.
Технічний опис:
Зручний килим з меморіальної піни
Призначений для всіх видів вправ для фітнесу та йоги
Два отвори з металевим кільцем для підвішування
Зручна поверхня
Легко підтримувати чистоту
Надзвичайно гнучкий
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
Розміри: 100 х 50 см
Товщина килимка: 15 мм
Технічний опис:
Зручний килим з меморіальної піни
Призначений для всіх видів вправ для фітнесу та йоги
Два отвори з металевим кільцем для підвішування
Зручна поверхня
Легко підтримувати чистоту
Надзвичайно гнучкий
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
Розміри: 100 х 50 см
Товщина килимка: 15 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина, см | 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Материал | Полимер |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | для йоги та фітнесу |
| Товщина, см | 1,5 см |
| Ширина, см | 50 см |
- Цена: 1 225 ₴

