
Турнік для дверного отвору inSPORTline HR5004
5 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20853
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підтягувальна планка для дверей inSPORTline HR5004 Висувна планка inSPORTline HR5004 перетворить ваші двері на домашній тренажерний зал. Штангу можна не тільки встановити на будь-яку виступаючу дверну коробку, але і прикріпити до неї поручні та розширити можливості вправ. Як тяга, так і рейки мають вантажопідйомність до 200 кг. Верхня планка має 4 пінопластові ручки, а нижня - пластикові заглушки для фіксації бруска до рами. Ви також можете оцінити ремінці з ручками, які ви можете підвісити як до штанги, так і до поручнів. А якщо ви хочете спробувати щось інше, можете покласти на підлогу підтягувальну планку і використовувати її для віджимань. Оскільки ручки можна скласти вгору, тягу можна зберігати де завгодно - у шафі, під ліжком або в машині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7 кг |
| Висота, см | 26 см |
| Довжина, см | 103 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, см | 26 см |
- Цена: 5 600 ₴







