
Багатофункціональна планка inSPORTline Power Tower PT80
9 560 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7536
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний підтягуючий брусок inSPORTline Power Tower PT80
Багатофункціональні окремо стоячі перила inSPORTline POWER TOWER PT80 - ідеальний пристрій для зміцнення м’язів всього тіла. Сталева конструкція з профільною рамою 50 мм х 50 мм надзвичайно міцна і гарантує високу стійкість. Багатофункціональний поручень обладнаний нековзними рукоятками, що підвищує комфорт під час вправ. На нижній ручці можна виконувати віджимання, що також зміцнить м’язи грудної клітки. Для збільшення набору вправ багатофункціональний поручень обладнаний віджимаючими ручками. Завдяки міцній конструкції POWER TOWER PT80 має максимальну вантажопідйомність до 100 кг. Це надзвичайно популярний пристрій для тих, хто хоче займатися вдома.
Багатофункціональні окремо стоячі перила inSPORTline POWER TOWER PT80 - ідеальний пристрій для зміцнення м’язів всього тіла. Сталева конструкція з профільною рамою 50 мм х 50 мм надзвичайно міцна і гарантує високу стійкість. Багатофункціональний поручень обладнаний нековзними рукоятками, що підвищує комфорт під час вправ. На нижній ручці можна виконувати віджимання, що також зміцнить м’язи грудної клітки. Для збільшення набору вправ багатофункціональний поручень обладнаний віджимаючими ручками. Завдяки міцній конструкції POWER TOWER PT80 має максимальну вантажопідйомність до 100 кг. Це надзвичайно популярний пристрій для тих, хто хоче займатися вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 32 кг |
| Висота, см | 206 см |
| Довжина, см | 157 см |
| Класс | для дому |
| Цвет | сіро-червоний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Назначение | для приміщень |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Стойка |
| Ширина, см | 65 см |
- Цена: 9 560 ₴









