
Антиковзуючий килимок для вправ inSPORTline Fity товстий і м’який 140x61x1,5 cm - колір жовтий
1 207 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7762-1
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для вправ inSPORTline Fity - це професійний фітнес-аксесуар для тренувань на підлозі. М'який матеріал NBR (синтетичний каучук) надзвичайно зручний, стійкий до поту та води. Завдяки спеціальній пінопластовій піні товщиною 15 мм та поверхні проти ковзання, килимок ідеально підходить для складних та повторюваних процедур. Доповненням до килимка є практичний ремінець для кращого транспортування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1 кг |
| Длина | 140 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Материал | NBR |
| Термін доставки | В наявності |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 61 см |
- Цена: 1 207 ₴

