
Ручки для віджимання inSPORTline Push Up PU200
1 042 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7160
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тримач для віджимань inSPORTine Push Up PU200 - популярний аксесуар для ідеальних та ефективних віджимань. Конструкція виготовлена з міцної сталі, що гарантує тривалий термін служби. Ручки оснащені нековзним матеріалом. Тримач для віджимання inSPORTline Push up PU200 - дуже популярний аксесуар, корисний для вправ для зміцнення верхньої частини тіла, особливо грудних м’язів.
Технічний опис:
Ідеальний аксесуар для віджимань
Ідеальна якість збірки
Висока стійкість
Нековзні ручки та підставки
2 шт в упаковці
Розміри: довжина 27 см, ширина 16 см, висота 14,5 см
Довжина ручок: 12 см
Діаметр ручок: 30 мм
Матеріал: Сталь
Матеріал ручки: поліпропілен
Вага: 420 г (кожен)
Вантажопідйомність: 120 кг
Призначений для зміцнення верхньої частини тіла, особливо грудних м’язів
Технічний опис:
Ідеальний аксесуар для віджимань
Ідеальна якість збірки
Висока стійкість
Нековзні ручки та підставки
2 шт в упаковці
Розміри: довжина 27 см, ширина 16 см, висота 14,5 см
Довжина ручок: 12 см
Діаметр ручок: 30 мм
Матеріал: Сталь
Матеріал ручки: поліпропілен
Вага: 420 г (кожен)
Вантажопідйомність: 120 кг
Призначений для зміцнення верхньої частини тіла, особливо грудних м’язів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,9 кг |
| Висота, см | 14,5 см |
| Довжина, см | 27 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Назначение | для приміщень |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Ручки |
| Ширина, см | 16 см |
- Цена: 1 042 ₴




