
Веслувальний тренажер inSPORTline Yukona
16 769 ₴
- Готово к отправке
- Код: 16635
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шукаєте пристрій, який легко зберігати, для домашнього використання, завдяки якому ви зміцните стан і практично весь організм? Шукаєте щось, що позбавить вас від болю? Як щодо багатого симулятора веслування, який простий у використанні, тихий і за дуже низькою ціною? Якщо ваша відповідь ТАК, не дивіться далі!
Гребна машина Yukona inSPORTline має 6-кілограмову маховик, 16 рівнів навантаження та дуже просту у використанні, не потребує обслуговування магнітну гальмівну систему. І з мінімальним шумом ви не будете відволікатися під час тренувань. Важливим елементом є зручне, м'яке сідло, покрите штучною шкірою. Довжина руху сидіння до 118 см дозволяє комфортно тренуватися також людям більш високого зросту.
Основні характеристики:
Ефективний тренажер для зміцнення всього тіла
Якісна, магнітна гальмівна система
Великий діапазон руху сидіння
Просте керування комп’ютером
Зручне сидіння, встановлене на кулькових підшипниках
для зберігання можна нахилити вертикально (машина лежить на передній частині конструкції)
Програма HRC: пристрій збільшує або зменшує навантаження, щоб користувач завжди знаходився в оптимальній зоні пульсу
На дисплеї відображаються: час, частота серцевих скорочень, спалені калорії, поточна кількість ударів, кількість ударів за хвилину та відстань
Гребна машина Yukona inSPORTline має 6-кілограмову маховик, 16 рівнів навантаження та дуже просту у використанні, не потребує обслуговування магнітну гальмівну систему. І з мінімальним шумом ви не будете відволікатися під час тренувань. Важливим елементом є зручне, м'яке сідло, покрите штучною шкірою. Довжина руху сидіння до 118 см дозволяє комфортно тренуватися також людям більш високого зросту.
Основні характеристики:
Ефективний тренажер для зміцнення всього тіла
Якісна, магнітна гальмівна система
Великий діапазон руху сидіння
Просте керування комп’ютером
Зручне сидіння, встановлене на кулькових підшипниках
для зберігання можна нахилити вертикально (машина лежить на передній частині конструкції)
Програма HRC: пристрій збільшує або зменшує навантаження, щоб користувач завжди знаходився в оптимальній зоні пульсу
На дисплеї відображаються: час, частота серцевих скорочень, спалені калорії, поточна кількість ударів, кількість ударів за хвилину та відстань
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Тип | Электромагнитный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 20,5 кг |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 157 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Рівні навантаження | 16 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
- Цена: 16 769 ₴










