
Складний батут для дітей inSPORTline 122 cm
4 861 ₴
- Готово к отправке
- Код: 754
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складний батут inSPORTline розроблений для забезпечення максимальної безпеки дітей. Тверда конструкція, виготовлена з надзвичайно міцної сталі, стійка до УФ-випромінювання та пошкоджень. Складний батут inSPORTline відповідає найвищим європейським стандартам безпеки EN-71. Він сертифікований німецькими центрами TÜV NORD та ASTM International. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, батут можна використовувати на відкритому повітрі, навіть у найсприятливіших погодних умовах. Максимальна безпека стрибків гарантується м’яким чохлом, що захищає від ударів. Завдяки можливості складання, батут зручно транспортувати та зберігати, і більше того, він чудово підійде для святкових поїздок.
Технічний опис
Якісний, оцинкований, стійкий до корозії каркас
44 джерела
8 стійких ніг
М'який чохол для безпеки
Стійкий до УФ-випромінювання
Складна система для зручного зберігання
Висота батута: 30 см
Діаметр батута: 122 см
Вантажопідйомність: 100 кг
Довжина пружини: 88 мм
Створено для дітей та підлітків
Ідеально підходить для зовнішнього використання
Технічний опис
Якісний, оцинкований, стійкий до корозії каркас
44 джерела
8 стійких ніг
М'який чохол для безпеки
Стійкий до УФ-випромінювання
Складна система для зручного зберігання
Висота батута: 30 см
Діаметр батута: 122 см
Вантажопідйомність: 100 кг
Довжина пружини: 88 мм
Створено для дітей та підлітків
Ідеально підходить для зовнішнього використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 30 см |
| Діаметр, см | 122 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
- Цена: 4 861 ₴





