
Чавунна пластина inSPORTline Hamerton 15 кг
2 506 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12712
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чавунна плита inSPORTline Hamerton 15 кг - це високоякісна вагова плита для брусків діаметром 30 мм. Спеціальне покриття захищає пластину від зносу та можливої корозії. Пластина виготовлена з високоякісного чавуну з тривалим терміном служби. Існують практичні ручки для кращого керування. Усі ці атрибути роблять тарілки inSPORTline Hamerton популярною, а також важливою частиною кожного тренажерного залу.
Технічний опис:
Виготовлений з високоякісного чавуну
Для брусків діаметром 30 мм
Зносостійке покриття
Можна використовувати самостійно як гантель
Відмінне співвідношення ціна / якість
Матеріал: чавун
Діаметр пластини: 34,5 см
Ширина пластини: 4 см
Діаметр отвору: 30 мм
Технічний опис:
Виготовлений з високоякісного чавуну
Для брусків діаметром 30 мм
Зносостійке покриття
Можна використовувати самостійно як гантель
Відмінне співвідношення ціна / якість
Матеріал: чавун
Діаметр пластини: 34,5 см
Ширина пластини: 4 см
Діаметр отвору: 30 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 15 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 мм |
| Диаметр диска | 345 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
| Толщина | 40 мм |
- Цена: 2 506 ₴


