
Батут KLARFIT Rocketkid 4 140 см Квітковий візерунок
6 763 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10028957
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут KLARFIT Rocketkid діаметром 1,4 метра підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, тому може використовуватися протягом усього року! Стрибки на батуті допомагають користувачам будь-якого віку покращити не тільки рівень фізичної підготовки, а й координацію, моторику та рівновагу! Замість сталевих пружин цей батут має еластичні та м’які шнури для банджі , що обмежує ризик отримання травм. Шнури для банджі заховані під кольоровою подушкою безпеки, яка забезпечує додатковий захист від травм та запобігає ковзанню. Знімна захисна сітка має вхід на блискавці. І останнє, але не менш важливе: ваша дитина полюбить квітковий візерунок!
Технічний опис:
Сталевий каркас з покриттям
6 стійких мережевих полюсів
Захисна прокладка
Якісні та безпечні шнури для банджі
Знімна захисна сітка
Висота рами: прибл. 35 см
Діаметр батута: 140 см
Обмеження ваги на батуті: 50 кг
Вага батута: 14 кг
Матеріал для стрибків: поліпропілен
Матеріал сітчастого полюса: сталь з порошковим покриттям
Підходить для дітей віком від 3 років
Підходить для зовнішнього використання
Зображення лише для ілюстрації
Технічний опис:
Сталевий каркас з покриттям
6 стійких мережевих полюсів
Захисна прокладка
Якісні та безпечні шнури для банджі
Знімна захисна сітка
Висота рами: прибл. 35 см
Діаметр батута: 140 см
Обмеження ваги на батуті: 50 кг
Вага батута: 14 кг
Матеріал для стрибків: поліпропілен
Матеріал сітчастого полюса: сталь з порошковим покриттям
Підходить для дітей віком від 3 років
Підходить для зовнішнього використання
Зображення лише для ілюстрації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Klarfit |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 150 см |
| Діаметр, см | 140 см |
| Цвет | різнокольоровий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
- Цена: 6 763 ₴





