
Орбітрек inSPORTline Atlanta чорний
40 334 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3651
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Еліптичний тренажер inSPORTline Atlanta Black - це версія керованого вручну еліптичного тренажера inSPORTline Atlanta. Завдяки своїм загальним чудовим характеристикам, він належить до вершини своєї категорії. Він дуже стабільний завдяки міцній рамі. Завдяки 7-кілограмовому маховику та промисловим підшипникам машина рухається плавно, а підшипники надалі забезпечують її тривалий термін служби. Машина допомагає ефективно вправляти м’язи як у верхній, так і в нижній частині тіла. Завдяки системі BeltDrive, еліптичний тренажер inSPORTline Atlanta Black надзвичайно тихий під час бігу, завдяки чому ви можете тренуватися комфортно, повністю з легкістю.
Основні характеристики:
стійка еліптична конструкція
тридільні кривошипи із закритими промисловими підшипниками SFK
промислові підшипники в 6 місцях - шарніри на педалях та кермі
Система BeltDrive для тихого та плавного ходу
Регульований нахил педалі (3 рівні)
прогумовані нерухомі та рухомі ручки з високою адгезією
Дисплеї комп’ютера: годинник, час, швидкість, відстань, спалені калорії, пульс
Вага маховика 7 кг
Крок довжини 40 см
Максимальна навантажена вага 150 кг.
Нагрудний менець немає
система
Транспорт чуваки так
Ширина кроку 22см
Призначений для дому
вага, кг 51 кг
Датчики серцевого ритму на кермі так
Доставка/Оплата в наличии
Розміщення маховика ззаду
МАКСИМАЛЬНА ВІЗИТ Користувача 200см.
Підшипники Самозмащувані підшипники кочення
регульований опір
Розміри в пладеному вигляді 145 x 61 x 155
гальмівна магнітна система
Рівні опору 8
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| вага маховика, кг | 7 кг |
| Вес (кг) | 51 кг |
| Висота, см | 155 см |
| Довжина, см | 145 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Конструкция | Вертикальная |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Магнитный |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 61 см |
- Цена: 40 334 ₴










