
Веслувальний тренажер inSPORTline Power Master X
16 235 ₴
- Готово к отправке
- Код: 16636
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гребний тренажер inSPORTline Power Master X - це функціональний сучасний пристрій, призначений для тренування всього тіла. Замість класичного маховика він використовує гідравлічний поршень з 16 рівнями навантаження, який легко регулювати за допомогою спеціального гвинта. Надзвичайно міцна конструкція складається з алюмінієвої направляючої довжиною 90 см та зручного, м'якого сидіння, покритого міцною синтетичною шкірою. Ручки покриті м’якою, приємною на дотик піною.
Гребний тренажер inSPORTline Power Master X оснащений простим комп'ютером, керованим натисканням однієї кнопки. На екрані відображаються основні дані тренувань, такі як час вправ, відстань, поточна та загальна кількість ударів та спалені калорії. Вправи з гребним тренажером ефективно зміцнюють усі частини м’язів, зменшують жирові відкладення та підтримують нормальну роботу серцево-судинної системи. Завдяки цим властивостям гребний тренажер inSPORTline Power Master X є ідеальним обладнанням для кожного домашнього тренажерного залу.
Основні характеристики
Ефективне зміцнення всього організму
Це сприяє зменшенню жиру в організмі
Підтримує нормальну роботу серцево-судинної системи
Гідравлічний механізм
поворотний шарнір для різних варіантів веслування
Просте управління та чіткий дисплей
Зручні м’які сідла, обтягнуті синтетичною шкірою
Для зберігання його можна нахилити у вертикальне положення
На дисплеї відображаються: час, поточна кількість ударів, загальна кількість ударів, кількість спалених калорій, сканування
Гребний тренажер inSPORTline Power Master X оснащений простим комп'ютером, керованим натисканням однієї кнопки. На екрані відображаються основні дані тренувань, такі як час вправ, відстань, поточна та загальна кількість ударів та спалені калорії. Вправи з гребним тренажером ефективно зміцнюють усі частини м’язів, зменшують жирові відкладення та підтримують нормальну роботу серцево-судинної системи. Завдяки цим властивостям гребний тренажер inSPORTline Power Master X є ідеальним обладнанням для кожного домашнього тренажерного залу.
Основні характеристики
Ефективне зміцнення всього організму
Це сприяє зменшенню жиру в організмі
Підтримує нормальну роботу серцево-судинної системи
Гідравлічний механізм
поворотний шарнір для різних варіантів веслування
Просте управління та чіткий дисплей
Зручні м’які сідла, обтягнуті синтетичною шкірою
Для зберігання його можна нахилити у вертикальне положення
На дисплеї відображаються: час, поточна кількість ударів, загальна кількість ударів, кількість спалених калорій, сканування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Гидравлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 15,4 кг |
| Висота, см | 127 см |
| Довжина, см | 53 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | сіро-чорний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Материал | Алюминий |
| Рівні навантаження | 16 рівнів |
| Термін доставки | 18 |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 89,5 см |
- Цена: 16 235 ₴










