
Стельовий підтягувальний турнік inSPORTline RK110
2 962 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10012
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельовий підтягувальний турнік inSPORTline RK110 з 6 варіантами зчеплення - це простий та функціональний інструмент для навчання, прикріплений до стелі за допомогою 8 надійних гвинтів. Надійна конструкція з брусками діаметром 25 мм вражає високою вантажопідйомністю - до 150 кг. Штанга оснащена чотирма бічними важелями, що значно підвищує безпеку та комфорт виконання вправ. Кожна з 6 ручок оброблена ручкою проти ковзання. Ручки розміщуються з інтервалом 115 см, 54 см і 27 см. Стельовий стовп inSPORTline RK110 дозволяє виконувати різноманітні зміцнювальні вправи у власному будинку.
Технічний опис:
Суцільна, сталева конструкція
6 ручок для підтягувань
Неслизька ручка
8 міцних гвинтів для кріплення
Розміри основи: 50 х 30 см
Діаметр стрижня: 25 мм
Відстань між ручками: 115 см, 54 см, 27 см
Довжина ручки: 11,5 см
Довжина основи: 115 см
Відстань від стелі: 35 см
Вага: 5,5 кг
Вантажопідйомність: 150 кг
Призначений для домашнього використання
Технічний опис:
Суцільна, сталева конструкція
6 ручок для підтягувань
Неслизька ручка
8 міцних гвинтів для кріплення
Розміри основи: 50 х 30 см
Діаметр стрижня: 25 мм
Відстань між ручками: 115 см, 54 см, 27 см
Довжина ручки: 11,5 см
Довжина основи: 115 см
Відстань від стелі: 35 см
Вага: 5,5 кг
Вантажопідйомність: 150 кг
Призначений для домашнього використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 115 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 50 см |
| Дополнительно | немає |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | метал, прогумований пластик |
| Розмір, cм | 50х30х115 |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 30 см |
| турнік | є |
- Цена: 2 962 ₴




