
Стельовий турнік inSPORTline LCR-1118
5 862 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11356
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельовий турнік inSPORTline LCR-1118 - це універсальний тренувальний інструмент з 2 ручками, прикріплений до стелі чотирма твердими гвинтами. Тверда конструкція витримує навантаження до 200 кг. Хромоване покриття забезпечує тривалий термін експлуатації та надає йому професійного вигляду. Ручки забезпечені неслизькими канавками, як, наприклад, у випадку з класичним бруском. Підтягувальна планка inSPORTline LCR-1118 ідеально підходить для індивідуальних вправ вдома.
Технічний опис:
Надійна конструкція
Обробка поверхні хромом
8 нековзних ручок
4 кріпильних болта М10 та металеві анкери
Діаметр стрижня: 25 мм
Довжина бруска: 129 см
Відстань до стелі: 36 см
Вантажопідйомність: 200 кг
Розміри кріплення на стелі: 12x5 см
Відстань між болтами: 9 см
Призначений для домашнього використання
Технічний опис:
Надійна конструкція
Обробка поверхні хромом
8 нековзних ручок
4 кріпильних болта М10 та металеві анкери
Діаметр стрижня: 25 мм
Довжина бруска: 129 см
Відстань до стелі: 36 см
Вантажопідйомність: 200 кг
Розміри кріплення на стелі: 12x5 см
Відстань між болтами: 9 см
Призначений для домашнього використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 36 см |
| Довжина, см | 129 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Термін доставки | 18 |
- Цена: 5 862 ₴




