
Веслувальний тренажер inSPORTline Thenar
31 625 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20113
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Веслувальний тренажер inSPORTline Thenar - це зручний домашній тренажер, який можна легко заховати в кутку або гардеробі після тренування. Завдяки магнітній гальмівній системі тренажер надзвичайно тихий і кожен рух плавний.
Щоб встановити один із 8 рівнів навантаження, використовуйте зручний важіль під ручкою. На дисплеї відображаються всі основні дані, такі як час, відстань, калорії та кількість ударів. Ви також можете встановити навчальну ціль і дивитися зворотний відлік на екрані.
Додатковою перевагою є підставка, на яку можна поставити мобільний телефон або планшет і дивитися фільми під час тренування або слухати улюблену музику. Гребний тренажер ідеально підходить для тренувань вдома!
Основні характеристики:
Магнітна гальмівна система для тихого та плавного руху
Складаний каркас для зручного зберігання
Ергономічне сидіння
Регулювання навантаження здійснюється за допомогою важеля
підшипники кочення для більш плавного переміщення
Простий дисплей з тримачем для телефону або планшета
Педалі з регульованими ременями безпеки
Можливість встановити тренувальну мету (час, відстань, калорії, кількість ударів)
На дисплеї відображається: час, відстань, удари в хвилину, калорії
Щоб встановити один із 8 рівнів навантаження, використовуйте зручний важіль під ручкою. На дисплеї відображаються всі основні дані, такі як час, відстань, калорії та кількість ударів. Ви також можете встановити навчальну ціль і дивитися зворотний відлік на екрані.
Додатковою перевагою є підставка, на яку можна поставити мобільний телефон або планшет і дивитися фільми під час тренування або слухати улюблену музику. Гребний тренажер ідеально підходить для тренувань вдома!
Основні характеристики:
Магнітна гальмівна система для тихого та плавного руху
Складаний каркас для зручного зберігання
Ергономічне сидіння
Регулювання навантаження здійснюється за допомогою важеля
підшипники кочення для більш плавного переміщення
Простий дисплей з тримачем для телефону або планшета
Педалі з регульованими ременями безпеки
Можливість встановити тренувальну мету (час, відстань, калорії, кількість ударів)
На дисплеї відображається: час, відстань, удари в хвилину, калорії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Тип | Магнитный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 31,6 кг |
| Висота, см | 98 см |
| Довжина, см | 180 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Термін доставки | 18 |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 48 см |
- Цена: 31 625 ₴










