
Бігова доріжка для ходьби inSPORTline Tyrion
22 068 ₴
- Готово к отправке
- Код: 22977
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бігова доріжка inSPORTline Tyrion унікальна у багатьох аспектах. На додаток до зручної для зберігання рами, вона також має бічні ручки, які допомагають імітувати ходьбу з трекінговими палицями, що дозволяє більш ефективно тренувати верхню частину тіла. Бічні ручки регулюються по висоті (три положення - 91, 103 і 111 см). На правій ручці розташована панель управління з чотирма кнопками - пуск, зупинка та налаштування швидкості. Оскільки бігову доріжку можна сховати під ліжком або за шафою, вона ідеально підходить для домашнього використання.
У складеному вигляді він має висоту всього 13 сантиметрів! Рама, що легко зберігається, робить бігову доріжку inSPORTline Tyrion ідеальною для тих, у кого вдома мало місця.
Бігова доріжка inSPORTline Tyrion призначена для комфортного тренування вдома без відволікань. Тому він надзвичайно простий у використанні. Єдине, що вам потрібно встановити, це швидкість (1 - 8 км / год). Легкий для читання світлодіодний дисплей показує час, відстань, швидкість та витрачені калорії. Підлогові колеса полегшать переміщення бігової доріжки з місця на місце, а підставка ззаду дозволяє розмістити її у вертикальному положенні.
Основні характеристики:
Електрична бігова доріжка з простим дизайном
Легка в зберіганні модель, висотою всього 13 см
Простий у використанні - 4 кнопки на правій ручці
Вбудовані динаміки
Призначений тільки для прогулянок
Автоматичний режим енергозбереження
Регульовані по висоті ручки - 3 положення (91, 103 і 111 см)
На дисплеї відображається: час, відстань, швидкість та витрачені калорії
Бігова доріжка inSPORTline Tyrion призначена для комфортного тренування вдома без відволікань. Тому він надзвичайно простий у використанні. Єдине, що вам потрібно встановити, це швидкість (1 - 8 км / год). Легкий для читання світлодіодний дисплей показує час, відстань, швидкість та витрачені калорії. Підлогові колеса полегшать переміщення бігової доріжки з місця на місце, а підставка ззаду дозволяє розмістити її у вертикальному положенні.
Основні характеристики:
Електрична бігова доріжка з простим дизайном
Легка в зберіганні модель, висотою всього 13 см
Простий у використанні - 4 кнопки на правій ручці
Вбудовані динаміки
Призначений тільки для прогулянок
Автоматичний режим енергозбереження
Регульовані по висоті ручки - 3 положення (91, 103 і 111 см)
На дисплеї відображається: час, відстань, швидкість та витрачені калорії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 27 кг |
| Висота, см | 13 |
| Датчики пульсу | немає |
| Дисплей | так, LСD |
| Довжина, см | 13 |
| Дополнительно | Музичні з'єднання Bluetooth. Підходить лише для прогулянок. Ручки регульовані по висоті - 3 положення (91, 103 та 111 см). |
| Калорії | є |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кут нахилу, град | Нет |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг кг |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 8 |
| Максимальный угол наклона | немає |
| Перенесення і зберігання | транспортувальні ролики, складна конструкція |
| Назначение | домашня |
| Пульс | немає |
| Розмір, см | 124х62х13 |
| Термін доставки | В наявності |
| Скорость | є |
| Ширина, см | 91 |
| пройдена дистанція | є |
| Регулировка угла наклона | немає |
| розмір полотна, см | 100х39 |
| рукоятки | немає |
| час тренування | є |
| число рівнів навантаження | немає даних |
| число тренувальних програм | немає даних |
| інше | немає |
- Цена: 22 068 ₴

