
Складний настінний турнік inSPORTline HR4010
2 841 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23339
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складний настінний турнік inSPORTline HR4010 - це стриманий, але ефективний аксесуар, який дозволяє вправляти верхню частину тіла вдома. Настінні перила мають вантажопідйомність 110 кг і - завдяки своєму складному механізму - не займають багато місця, коли вони не використовуються. Коли вам захочеться займатися спортом, просто закріпіть перила на місці розщепленою шпилькою. V-подібні бруски допомагають зміцнити м’язи живота, спини, грудей, плечей та рук. Ви також можете робити віджимання і зміцнювати трицепс.
Технічний опис:
Складний поручень, встановлений до стіни
Ідеально підходить для тренувань верхньої частини тіла
Міцна сталева конструкція
Призначений для домашнього використання
Можна встановлювати на будь -якій висоті (гвинти в комплекті)
Ширина: 68 см
Глибина: 60 см
Довжина руки: 33 см
Довжина ручки: 9 см
Розміри стінових частин: 33 х 30 см
Вага: 5,5 кг
Вантажопідйомність: 110 кг
Категорія: H (EN 957) - призначена для домашнього використання
Зображення показано лише для ілюстрації
Технічний опис:
Складний поручень, встановлений до стіни
Ідеально підходить для тренувань верхньої частини тіла
Міцна сталева конструкція
Призначений для домашнього використання
Можна встановлювати на будь -якій висоті (гвинти в комплекті)
Ширина: 68 см
Глибина: 60 см
Довжина руки: 33 см
Довжина ручки: 9 см
Розміри стінових частин: 33 х 30 см
Вага: 5,5 кг
Вантажопідйомність: 110 кг
Категорія: H (EN 957) - призначена для домашнього використання
Зображення показано лише для ілюстрації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,5 кг |
| Висота, см | 33 см |
| Довжина, см | 30 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 68 см |
- Цена: 2 841 ₴




