
Батут Zipro Jump Pro із зовнішньою сіткою 312 см (ZF0024)
10 487 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5902659840721
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весна, літо і велика частина осені - саме стільки часу батут Zipro Fitness 312 см буде центром веселощів і відпочинку у вашого будинку. Стрибки на батуті - це те від чого в захваті діти, а також відмінна форма відпочинку для дорослих. Крім релаксації, регулярні стрибки на батуті мають багато додаткових переваг, таких як: поліпшення координації, швидке спалювання калорій і зміцнення м'язів.
Батут круглий діаметр (довжина x ширина):312 см максимальна вага користувача:150 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zipro |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 250 см |
| Діаметр, см | 312 см |
| Цвет | чорно-зелений |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
- Цена: 10 487 ₴










