
Лава регульована MH-L114 2.0 - Marbo Sport
6 911 ₴
- Готово к отправке
- Код: MR-28641
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Висота: 45 см
- Ширина: 40 см
- Довжина: 119 см
- Розмір спинки: 81 х 27 см
- Розмір сидіння: 30 х 27 см
- Вага: 14 кг
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Регулювання спинки: 9 положень
- Регулювання сидіння: 3 положення
- Профілі: 40 х 40 мм
- Матеріал: сталь
- Покриття: порошкове покриття
- Стан: новий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 45 |
| Длина | 119 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 40 см |
- Цена: 6 911 ₴

