
Турнік для підтягування MH-D202 2.0 - Marbo Sport
2 786 ₴
- В наличии
- Код: MR-28295
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Турнік універсальний Marbo Sport MH-D202 2.0 можна монтувати як до стіни, так і до стелі. Щоб це зробити, достатньо відкрутити 4 болти, поміняти положення турніку і готове! Турнік оснащений утримувачем для боксерського мішка завтовшки 3 мм. Вам не доведеться витрачати гроші на додатковий кронштейн.
Для виробництва турніку використовується міцний профіль 40×40 мм, що гарантує 100% міцності продукту. Продукт оброблений міцною та міцною порошковою фарбою чорного кольору.
особливості:
гумові ручки
регулювання кріплення турніку
8 монтажних отворів
тримач для боксерського мішка
Характеристики
Тип-турник
Вид застосування-домашній
Тип навантаження-власна вага
Максимальне навантаження – від 140 до 160 кг.
Матеріал-метал, гума
Вага в упаковці, кг-6,7
Вага тренажера, кг-6,7
Максимальне навантаження, кг-150
Тип кріплення турніка (брусів)-стаціонарний
Габарити (см)-108х43
Розмір упаковки, см-110х30х10
Вид турника (брусів)-багатофункціональний
Для виробництва турніку використовується міцний профіль 40×40 мм, що гарантує 100% міцності продукту. Продукт оброблений міцною та міцною порошковою фарбою чорного кольору.
особливості:
гумові ручки
регулювання кріплення турніку
8 монтажних отворів
тримач для боксерського мішка
Характеристики
Тип-турник
Вид застосування-домашній
Тип навантаження-власна вага
Максимальне навантаження – від 140 до 160 кг.
Матеріал-метал, гума
Вага в упаковці, кг-6,7
Вага тренажера, кг-6,7
Максимальне навантаження, кг-150
Тип кріплення турніка (брусів)-стаціонарний
Габарити (см)-108х43
Розмір упаковки, см-110х30х10
Вид турника (брусів)-багатофункціональний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Красный |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 108х43 |
| Висота, см | 43 см |
| Довжина, см | 108 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 140-160 кг |
| Максимальна вага навантаження | 160 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 20 см |
- Цена: 2 786 ₴

