
Упори для віджимань - Marbo Sport
549 ₴
- Готово к отправке
- Код: MR-28871
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри ручок - 24,5 х 16 х 15 см (ДхШхВ)
Розміри пінних накладок - 10 см довжина, 0,4 см товщина
Розміри упаковки: 22 х 20 х 8 см
Матеріал: метал + піна, гумова основа
Нековзні ніжки
Максимальна вага користувача: 200 кг
Розміри пінних накладок - 10 см довжина, 0,4 см товщина
Розміри упаковки: 22 х 20 х 8 см
Матеріал: метал + піна, гумова основа
Нековзні ніжки
Максимальна вага користувача: 200 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 16 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Размер | 24,5 х 16 х 15 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 24,5 см |
- Цена: 549 ₴

