
Лава багатоцільова MH-L107 2.0 – Marbo Sport
10 532 ₴
- Готово к отправке
- Код: MR-28883
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні характеристики лавки:
Довжина 138 см
Ширина 108 см
Висота 132 см
Розміри профілю 40 х 40 мм
Допустиме навантаження 250 кг
Розмір спинки 81 х 27 см
Регулювання спинки 7 рівнів (-10 ° -76 °)
Розмір сидіння 30 х 27 см
Регулювання сидіння 3 рівня (0° -26°)
Висота спинки від землі 44 см
Вага лави 26 кг нетто
26,8 кг брутто
Довжина 138 см
Ширина 108 см
Висота 132 см
Розміри профілю 40 х 40 мм
Допустиме навантаження 250 кг
Розмір спинки 81 х 27 см
Регулювання спинки 7 рівнів (-10 ° -76 °)
Розмір сидіння 30 х 27 см
Регулювання сидіння 3 рівня (0° -26°)
Висота спинки від землі 44 см
Вага лави 26 кг нетто
26,8 кг брутто
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 132 см |
| Длина | 138 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Багатофункціональна лава |
| Ширина | 108 см |
| Ширина, см | 108 см |
- Цена: 10 532 ₴

