
Лава з негативним нахилом Marbo-Sport MS-L106
13 440 ₴
- Готово к отправке
- Код: MR-24470
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лавка зі стійками і негативним нахилом MS-L106 - Marbo Sport
Представляємо вам нову модель лавки зі стійками для штанги і негативним нахилом MS-L106.
Лава оснащена сучасною і зручною оббивкою товщиною 5 см, яка відмінно адаптується до форми тіла завдяки двом видам піни, посиленим додатковим шаром матеріалу.
Лавку MS-L106 відрізняє стійки для штанги висотою 130 см з п'ятирівневою страховкою. Гачки виготовлені з цілісного шматка сталевого листа товщиною 4 мм, завдяки чому забезпечують максимальну безпеку під час тренувань.
На лавці є тримач для підлокітника, підйомника або тренажера для ніг. Завдяки цим аксесуарам ви можете перетворити його в універсальний тренажер для повноцінного тренування в домашніх умовах. Ця модель - ідеальний вибір для людей, у яких обмежений простір для тренажерного залу.
Технічні дані
Висота: лава 52 см, стійки 130 см
Ширина: 123 см
Довжина: 146 см
Вага: 37,2 кг
Регулювання сидіння: 3 положення
Навантаження: 300 кг
Профілі: 50 х 50 х 2 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкова фарба
Представляємо вам нову модель лавки зі стійками для штанги і негативним нахилом MS-L106.
Лава оснащена сучасною і зручною оббивкою товщиною 5 см, яка відмінно адаптується до форми тіла завдяки двом видам піни, посиленим додатковим шаром матеріалу.
Лавку MS-L106 відрізняє стійки для штанги висотою 130 см з п'ятирівневою страховкою. Гачки виготовлені з цілісного шматка сталевого листа товщиною 4 мм, завдяки чому забезпечують максимальну безпеку під час тренувань.
На лавці є тримач для підлокітника, підйомника або тренажера для ніг. Завдяки цим аксесуарам ви можете перетворити його в універсальний тренажер для повноцінного тренування в домашніх умовах. Ця модель - ідеальний вибір для людей, у яких обмежений простір для тренажерного залу.
Технічні дані
Висота: лава 52 см, стійки 130 см
Ширина: 123 см
Довжина: 146 см
Вага: 37,2 кг
Регулювання сидіння: 3 положення
Навантаження: 300 кг
Профілі: 50 х 50 х 2 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкова фарба
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 146 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Скамья + стойка |
| Ширина | 123 см |
| Ширина, см | 123 см |
- Цена: 13 440 ₴

