
Батут Zipro Jump Pro Premium з внутрішньої сіткою 374 см
14 807 ₴
- В наличии
- Код: 5907783039454
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весна, все літо та велика частина осені – саме стільки батут ZIPRO буде центральним місцем для веселощів та відпочинку у вашому саду. Стрибки на батуті – це форма вправ, яку люблять діти. Регулярні стрибки на батуті ZIPRO, крім розслаблення та релаксації, приносять безліч додаткових переваг, таких як покращення стану, швидке спалювання калорій, зміцнення м'язів. Завдяки цьому дорослі охоче використовують його, розглядаючи стрибки як ефективну форму кардіотренування. Давно забута дитина прокидається у кожному дорослому на батуті, тому це чудовий спосіб активно провести час зі своїми дітьми.
Батут круглий діаметр (довжина x ширина):374 см максимальна вага користувача:150 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zipro |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 260 см |
| Діаметр, см | 374 см |
| Цвет | чорно-зелений |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
- Цена: 14 807 ₴





