
Орбітрек inSPORTline ET660i II магнітний
57 421 ₴
- Готово к отправке
- Код: 21341
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Еліптичний крос-тренажер inSPORTline ET660i II виведе ваші тренування на новий рівень. Ручне регулювання нахилу пропонує п'ять додаткових рівнів нахилу, що дозволяє вам ходити в гору і таким чином задіяти додаткові групи м'язів. Магнітна гальмівна система пропонує ще 16 рівнів опору. Він також забезпечує неймовірно тиху роботу!
Еліптичний крос-тренажер має низку розширених функцій, найкращою з яких є технологія inCondi, яка дозволяє синхронізувати тренажер із програмою на телефоні та вибирати з широкого спектру програм, включаючи різні готові програми з різними профілі місцевості, популярні: програма HRC або програма відновлення. Додаток також дозволяє спланувати віртуальний маршрут на телефоні / планшеті та бігти в будь-якій точці світу!
Тренажер має дві пари ручок - одна пара рухомих і одна пара нерухомих ручок з вбудованим датчиком пульсу. Завдяки цьому вам не доведеться використовувати руки під час тренувань, якщо ви цього не хочете. Також на фіксованих ручках є практичні кнопки, які дозволяють швидко змінювати рівень опору.
В гору
Регульований нахил дозволяє виконувати більш інтенсивні тренування. Оскільки вам доведеться крутити педалі сильніше під час підйому (як на справжньому велосипеді), це дає змогу спалювати більше калорій і задіяти різні групи м’язів, особливо сідничні та підколінні сухожилля.
Завжди на зв'язку з рештою світу
Технологія inCondi дозволяє синхронізувати машину з додатком на телефоні через Bluetooth і прокласти маршрут у будь-яку точку світу. Машина автоматично регулює опір відповідно до рельєфу місцевості, роблячи біг ще більш реалістичним. Більше того, як ви знаєте з Перегляду вулиць, ви можете переглядати фотографії свого маршруту в реальному часі під час тренування.
Чудові програми на будь-який випадок
Цей еліптичний крос-тренажер пропонує багато чудових програм! На сенсорній панелі керування ви можете вибрати одну з 10 попередньо встановлених програм, кожна з яких має різний профіль рельєфу. А якщо цього недостатньо, ви можете створити та зберегти власну програму. Ви також можете підключити нагрудний ремінь і використовувати популярну програму HRC, яка автоматично регулює рівень опору, щоб утримувати вас у цільовій зоні пульсу. Програма WATT працює за тим же принципом, що і програма HRC, за винятком того, що замість цільової зони пульсу ви встановлюєте цільову потужність. А коли ви закінчите, Recovery надасть вам інформацію про ваше здоров’я.
Ключові особливості:
Сумісний із додатком Mepanel (Android/iOS) через Bluetooth
Дивовижний домашній еліптичний кростренажер із переднім маховиком
5 положень нахилу - дозволяє задіяти додаткові групи м'язів
Технологія inCondi - дозволяє синхронізувати машину з додатком на телефоні / планшеті
inSPORTline не є розробником згаданих додатків і не несе відповідальності за будь-які помилки чи несумісність додатку (у разі виникнення проблем ми будемо раді допомогти)
Різні програми
Програма HRC - тренажер автоматично регулює опір, щоб утримувати користувача в зоні оптимального пульсу
Програма WATT - машина автоматично регулює опір, щоб утримувати користувача в цільовій зоні потужності
Програма відновлення - надає інформацію про ваше здоров'я
Комп'ютер відображає: час, дистанцію, швидкість, потужність, калорії, графічне зображення профілю
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| вага маховика, кг | 7 кг |
| Вес (кг) | 105 кг |
| Висота, см | 163,7 см |
| Довжина, см | 172 см |
| Класс | для дому |
| Конструкция | Вертикальная |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Количество программ | 10 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 16 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Магнитный |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 72,4 см |
- Цена: 57 421 ₴










