
Еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor
58 122 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20156
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor - це революційний, сучасний еліптичний тренажер із міцною конструкцією. 2 маховика забезпечують оптимальну траєкторію руху, яка імітує рухи людського тіла, забезпечуючи комфортне тренування. Магнітна гальмівна система забезпечує тихий біг, дозволяючи тренуватися в будь-який час доби. Оскільки зручний для читання дисплей показує час, швидкість, дистанцію, калорії, частоту серцевих скорочень, оберти за хвилину, ват і режим опору , ви можете відстежувати дані про тренування.
Щоб зробити ваше тренування максимально комфортним, ви можете налаштувати еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor відповідно до свого зросту – 3 положення педалей, 4 положення ручки для тренування верхньої частини тіла та дисплей, що обертається . Крім того, педалі розташовані низько , що має дві переваги – легше піднятися на тренажер і педалі розташовані нижче під час тренування, що дає можливість людям більш високого зросту займатися на ньому в приміщеннях з низькою стелею. Міцна конструкція робить еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor міцним і стабільним навіть при частому використанні.
Ключові особливості:
Революційний еліптичний тренажер з низькими педалями
Високий ліміт ваги
Оптимальний шлях руху
Промислові підшипники у всіх з'єднаннях
Має 2 маховика
Тримач для пляшки з водою
Можна регулювати під зріст користувача
Амортизуючі педалі
Рама з високоякісної сталі з міцним покриттям поверхні
Міцні маховики з магнітною гальмівною системою
Транспортувальні колеса та система регулювання нерівностей
USB порт для підключення/зарядки планшета або телефону
Програма HCR: автоматично регулює опір, щоб підтримувати пульс користувача в цільовій зоні
Програма WATT: автоматично регулює опір для досягнення цільової продуктивності
Комп'ютер відображає: час, швидкість, відстань, калорії, частоту серцевих скорочень, обороти в хвилину, ват і режим опору
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| вага маховика, кг | 21 кг |
| Вес (кг) | 70 кг |
| Висота, см | 162 см |
| Довжина, см | 126 см |
| Класс | для дому |
| Конструкция | Вертикальная |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Количество программ | 4 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 16 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Магнитный |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 53 см |
- Цена: 58 122 ₴





