
Орбітрек магнітний inSPORTline inCondi ET650i
48 777 ₴
- Готово к отправке
- Код: 16146N
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Orbitrek inSPORTline inCondi ET650i - це елегантний тренажер, призначений для домашнього використання. Основними перевагами орбітрека є повне електронне зображення та надзвичайно постійна інструкція. InCondi ET650i має 7-розрядний прозорий дисплей, який можна використовувати для 21 покупок й програми, розділеної в залежності від й й користувацької програми в залежності від й й користувацької програми, програми HRC, а також програми WATT. Крім того, орбітрек також був підданий ручному режиму. Електронне управління дуже просте та інтуїтивно зрозуміле, дані на них відображаються великими буквами. InSPORTline inCondi ET650i має USB-вхід, тому ви можете відтворювати музику у форматі MP3 з вбудованим динаміком. Держатель для планшета, телефону або журналу робить тренування ще більш цікавим! Хром того, орбітрек має функцію паузи, яка дозволяє перервати ваш запит в машині або подумати про забутий момент тренування.
Тренажер inSPORTline inCondi ET650i оснащений високоефективною конструкцією. Завдяки конструкції попереднього натягу виявляється вільна рама з максимальною вагою до 120 кг. Регульована довжина древка (42-50 см), розмах між педалями - 18 см і ергономічна форма забезпечують фортечне і ефективне збудження. У власників встановлено пульс. Крім того, ET650i має транспортні колеса та систему вирівнювання нерівностей поля. Високий рівень безпеки печечиваетя без скольжения. Усі вони унікальні inSPORTline inCondi ET650i — ідеальний пристрій для домашніх занять спортом.
технічні характеристики
- Вага маховика: 8 кг
- Тормозна система: магнітна
- Регулювання навантаження: електронне
- Обставина великого надгробка: 32
- Відстань до педалей: 18 см
- Довжина Кроки: 42-50 см
- Датчики пульсу: так
- Тримач для планшета: так
- Тримач для пляшок: немає
- Код кадровика: є
- Повний комплект HR: є
- Транспортні колеса: є
- Система вирівнювання нерівностей поля: є
- Максимальна висота півколеса: 195 см
- Вантажопідйомність: 120 кг
- Вага: 70 кг
- Джерело живлення: 220/230В
- Категорія: HC (EN957)
- Використання: саморобний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| вага маховика, кг | 8 кг |
| Вес (кг) | 70 кг |
| Висота, см | 159 см |
| Довжина, см | 167 см |
| Класс | для дому |
| Конструкция | Вертикальная |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Количество программ | 24 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Рівні навантаження | 32 рівня |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Электромагнитный |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 66 см |
- Цена: 48 777 ₴







