Багатоцільові брусики з лямками inSPORTline PU1200 легкі, складаються і тому їх легко зберігати. Унікальна рама пропонує різноманітні варіанти вправ. Захвати забезпечують підтримку вашого тіла, дозволяючи виконувати віджимання та підтягування. Ви також можете перекинути бруси набік і робити звичайні віджимання.
І якщо ви все ще хочете більше, ви завжди можете використовувати знімні ремені і зробити свою вправу ще більш складною. Ще одна перевага полягає в тому, що раму можна розібрати, що економить простір. Оскільки всі частини вмикаються/вимикаються, інструменти не потрібні.
Вправи на брусах допоможуть вам не тільки зміцнити корпус , плечі та руки , а й покращити баланс та координацію, а згодом навіть поставити тіло. І ви можете зробити все це, не виходячи з дому/саду.
Технічний опис:
Універсальні бруси
Зручна для зберігання/перенесення складна рама
Ремінці з пінопластовими ручками для більш складних віджимань
М'які ручки з піни
Легка збірка
4 поворотні ніжки для регулювання на нерівній поверхні
Матеріал: сталь
Розміри: l72 x w49 x h93 см
Діаметр труби: 3,8 см
Вага: 8 кг
Обмеження по вазі: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Брусья |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Висота, см | 93 см |
| Довжина, см | 72 см |
| Класс | для дому |
| Цвет | Черно-желтый |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Назначение | для приміщень |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 49 см |
- Цена: 2 950 ₴







