
Турнік на дверний отвір K-Sport KSSL072
2 786 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS-338
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Турнік KSSL074 дозволить вам займатися в будь-який час! Це збільшить ваші навчальні можливості. Його можна в будь-який момент зняти з дверей завдяки спеціальній системі кріплення, яка не вимагає інвазивних методів монтажу.

Універсальний турнік K-SPORT - це обладнання, призначене для кріплення на дверну коробку. Система затискачів забезпечить надійне кріплення планки до дверної коробки.

Планка забезпечує стійкість завдяки двом профілям кріплення. Завдяки їм турнік жорстко кріпиться до дверної коробки і забезпечує відмінну жорсткість під час тренувань. Широкий гак у верхній частині рами означає, що планка не тримає всю свою вагу в кількох точках, а розподіляє її по всій монтажній поверхні. Профілі додатково захищені жорсткою нековзкою гумою та ніжками.

Висувний гачок на дверній коробці має 8 рівнів регулювання (26 см - 31 см). Це дозволить кріпити турнік до будь-якої дверної коробки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Sport |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Висота, см | 23 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Термін доставки | В наявності |
- Цена: 2 786 ₴






