
Бруси зі спинкою настінні K-Sport KSH005/SK
5 211 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS-105
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОРУЧЕНЬ KSH005/SK
Поручень KSH005/SK забезпечує комплексне тренування верхніх груп м'язів, зберігаючи максимальний комфорт і економлячи простір.

НАДІЙНИЙ МОНТАЖ
У комплект входять міцні розпірні дюбелі, які забезпечують легкий і швидкий монтаж і максимальну стійкість поручня.

ВИСУВНІ РУЧКИ
Поручень можна легко відрегулювати під індивідуальні потреби - просто відрегулюйте відстань ручок, щоб створити додатковий простір для вправ.

КОМФОРТ ДЛЯ СПИНИ ТА ЛІКТІВ
Користуватися нашими поручнями - одне задоволення! Висока профільована спинка гарантує зручне тренування та відмінне зчеплення. Завдяки двом парам губок ваша опора буде адекватною як під тиском зверху, так і зсередини.

СТІЙКА КОНСТРУКЦІЯ
Посилена рама з першокласної сталі, порошкове фарбування - все це означає, що пропонована нами техніка прослужить довгі роки.

| Основные | |
|---|---|
| Тип | Брусья |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | K-Sport |
| Висота, см | 48 см |
| Довжина, см | 70 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 67 см |
- Цена: 5 211 ₴





