
Підлогове покриття для тренувань та тренажерів Пазл 61х61см 4шт K-Sport
987 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS-281
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
K-SPORT TRAINING MAT - ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ - ДЛЯ ВПРАВ
Набір складається з чотирьох пазлів, які разом утворюють поверхню розміром 122x122. Вони ідеально підходять для тренажерів. Вони захищають підлогу та приглушують шум, спричинений розміщенням тягарів на підлозі.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- розміри одного пазла: 61 см х 61 см
- розміри в складеному вигляді: 122 см і 122 см
- матеріал: піна EVA
- шорстка поверхня забезпечує гарне зчеплення

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | немає даних |
| Длина | 61 см |
| Довжина килимка | 122 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Материал | піна EVA |
| Термін доставки | В наявності |
| Толщина | немає даних |
| Ширина | 61 см |
| Ширина килимка | 122 см |
| Ширина, см | 122 см |
- Цена: 987 ₴


