
Поручні для віджимань K-Sport Push-Up KSH021
1 474 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS-24
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
РУЧКИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ віджимань KSH021 Компактне обладнання, яке може принести масу задоволення та помітно покращити результати тренувань. Проста і міцна конструкція, яка займає мало місця і зручна для транспортування. 
ТЕХНІЧНІ ДАНІ виготовлена з високоякісної польської сталі порошкове покриття компактний і мобільний розміри: 270x200x170 мм (x2) міцність до 250 кг з профілю 30х30 мм трубки діаметром 32 мм і товщиною 2 мм
ОПТИМАЛЬНИЙ ДИЗАЙН Поручні оснащені трубками відповідного діаметру і довжини для вправ - це гарантує зручне захоплення і надійну підтримку під час тренувань.
ТРЕНУВАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Основи ручок ми оснастили пластиковими накладками, завдяки яким ви можете тренуватися на дерев'яних, лакованих або керамічних поверхнях, не боячись подряпин!
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ Незважаючи на невеликі розміри, ручки мають достатню вагу, щоб забезпечити надійний хват і стабільність під час занять. 
ДИВІТЬСЯ ВІДГУКИ ПРО ЦЕ ОБЛАДНАННЯ! Спеціально для Вас Dump Brzuch підготував огляди техніки KSH021! У відео він розповів про всі важливі особливості лави та випробував їх особисто, виконавши на ній кілька зразкових вправ.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ виготовлена з високоякісної польської сталі порошкове покриття компактний і мобільний розміри: 270x200x170 мм (x2) міцність до 250 кг з профілю 30х30 мм трубки діаметром 32 мм і товщиною 2 мм
ОПТИМАЛЬНИЙ ДИЗАЙН Поручні оснащені трубками відповідного діаметру і довжини для вправ - це гарантує зручне захоплення і надійну підтримку під час тренувань.
ТРЕНУВАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Основи ручок ми оснастили пластиковими накладками, завдяки яким ви можете тренуватися на дерев'яних, лакованих або керамічних поверхнях, не боячись подряпин!
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ Незважаючи на невеликі розміри, ручки мають достатню вагу, щоб забезпечити надійний хват і стабільність під час занять. 
ДИВІТЬСЯ ВІДГУКИ ПРО ЦЕ ОБЛАДНАННЯ! Спеціально для Вас Dump Brzuch підготував огляди техніки KSH021! У відео він розповів про всі важливі особливості лави та випробував їх особисто, виконавши на ній кілька зразкових вправ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | K-Sport |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 17 см |
| Довжина, см | 27 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Назначение | для приміщень |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Ручки |
| Ширина, см | 20 см |
- Цена: 1 474 ₴





