
Електрична бігова доріжка THUNDER ULTRA-BLACK (inspln)
35 504 ₴
- Готово к отправке
- Код: ULTRA-BLACK
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Електрична бігова доріжка ULTRA-BLACK від THUNDER®️
Параметри машини:
Швидкість: 0,8 км/год - 16 км/год
Потужність двигуна: 3 к.с. (постійна) / 5 к.с. (максимальна)
Бігове полотно (стрічка): 46 см х 125 см (ширина х довжина)
Амортизація: гумові подушки (магнітна амортизація)
Вага машини: 48 кг
Максимальна вага користувача 160 кг

Компактний дизайн
Бігова доріжка підійде навіть у квартирі з невеликим простором, в складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
ширина: 77 см
довжина: 155 см
висота: 118 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
ширина: 77 см
довжина: 155 см
висота: 45 см
Відкрийте для себе нові можливості тренувань разом з брендом THUNDER®️!
Додаткові функції:
Сумісність бігової доріжки з додатками
Дисплей - LED: час, швидкість, відстань, калорії
Гучномовець
Магнітний ключ безпеки
Транспортувальні колеса
Сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні додатки для бігової доріжки ULTRA-BLACK від THUNDER®️
Налаштовувані тренування
Велика кількість програм на вибір
Створюйте власні режими
Порівнюйте свої результати з результатами друзів або інших користувачів
Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включаючи польські міста!
Бігова доріжка THUNDER®️ ULTRA-BLACK
У комплекті:
Електрична бігова доріжка THUNDER®️ ULTRA-BLACK
Комплект кабелів
Магнітний ключ безпеки
Гвинти та монтажні ключі
Інструкція польською мовою
ДОВІРЕНА БРЕНД THUNDER®️
Пристрої марки THUNDER®️spełniają відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено сертифікатами:
CE
RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ - відмінна ідея для подарунка. Порадуйте своїх близьких
БЕЗПЕКА ПРЕМІУМ-КЛАСУ ВІД THUNDER
Купуючи продукцію THUNDER безпосередньо у виробника, ви отримуєте картку THUNDER PREMIUM SECURITY, яка гарантує додатковий пакет захисту для вашого пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Конструкция | Складная |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 42 кг |
| Висота, см | 118 см |
| Довжина, см | 154 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 17 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 2 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 122 х 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 75 x 154 x 22 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 75 см |
- Цена: 35 504 ₴









