
Електрична бігова доріжка THUNDER ZION-TFT-BLACK (inspln)
169 117 ₴
- Готово к отправке
- Код: ZION-TFT-BLACK
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Електрична бігова доріжка ZION-TFT-BLACK від THUNDER®️
Параметри машини:
Швидкість: 1 км/год - 25 км/год
Автоматичне регулювання кута нахилу бігового полотна: 25 рівнів
Потужність двигуна: 6 к.с. (постійна) / 8 к.с. (максимальна)
Бігове полотно (стрічка): 60 см х 160 см (ширина х довжина)
Амортизація: магнітна амортизація / вирівнюючі та стабілізуючі підніжки
Вага агрегату: 205 кг
Максимальна вага користувача 250 кг
Компактна конструкція
Бігова доріжка підійде навіть в квартирі з невеликим простором, в складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
ширина: 101,5 см
довжина: 222 см
висота: 160 см
Відкрийте для себе нові можливості тренувань разом з брендом THUNDER®️!
Додаткові функції:
Сумісність бігової доріжки з додатками
Вимірювання пульсу - сенсорні датчики
ВЕЛИКИЙ 15.6" TFT дисплей: час, швидкість, відстань, калорії, пульс, висота
Операційна система: Android
25 тренувальних програм
USB/AUX вхід
Динамік
Автоматичне регулювання кута нахилу
Можливість підключення навушників
Додаткові функції - музика, підтримка мультимедіа, youtube, google store, wifi, вбудовані програми, динаміки для відтворення мультимедіа
Магнітний ключ безпеки
Транспортувальні колеса
Місце для пляшечки та телефону
Зміна швидкості в ручках або з основної панелі
Сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні додатки, присвячені біговій доріжці ZION-TFT-BLACK від THUNDER®️
Налаштовувані тренування
Велика кількість програм на вибір
Створюйте власні режими
Порівнюйте свої результати з результатами друзів або інших користувачів
Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включаючи польські міста!
Бігова доріжка THUNDER®️ ZION-TFT-BLACK
У комплекті:
Електрична бігова доріжка THUNDER®️ ZION-TFT-BLACK
Комплект кабелів
Мастило для обслуговування бігового ременя
Магнітний ключ безпеки
Гвинти та монтажні ключі
Інструкція польською мовою
ДОВІРЕНА БРЕНД THUNDER®️
Обладнання бренду THUNDER®️spełniają відповідає найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено сертифікатами:
CE
RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ - відмінна ідея для подарунка. Порадуйте своїх близьких
БЕЗПЕКА ПРЕМІУМ-КЛАСУ ВІД THUNDER
Купуючи продукцію THUNDER безпосередньо у виробника, ви отримуєте картку THUNDER PREMIUM SECURITY, яка гарантує додатковий пакет захисту для вашої машини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 205 кг |
| Висота, см | 160 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 230 х 102 х 53; 105 х 101 х 33 см |
| Довжина, см | 222 см |
| Класс | для дому |
| Конструкция | нескладана |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Угол наклона | 25 рівнів |
| Количество программ | 25 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 6 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 160 х 60 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 101,5 см |
- Цена: 169 117 ₴







