Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тент для круглого каркасного басейну діаметром 488 см bestway 58249.
Матеріал - щільного PE, стійкого до УФ-променів, вологості, хімії.
Міцний матеріал виробу вирізняється тривалим терміном служби.
Переваги тенту:
- Захищає воду від потрапляння комах, листя, опадів.
- Вночі тент слугуватиме як теплозберігаюче покриття, не даючи воді швидко остигати.
- Посередині тенту присутні отвори, які не дають накопичуватися воді та просідати тенту
- Тент має затягувальні шнури. Слід лише накинути тент на контур чаші і стягнути все шнуром.
Тент для басейну 488 см можна використовувати як підстилку під круглий басейн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 кг |
| Довжина, см | 488 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Полиэтилен |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | захисне накриття |
| Ширина, см | 488 см |
- Цена: 1 560 ₴











