
Батут Inside Net OUTTEC 10FT чорний
11 197 ₴
- Готово к отправке
- Код: V312182
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Садовий батут Inside Net від Outtec - це мрія всіх дітей і багатьох дорослих.
Модель Inside Net - це батут із внутрішньою сіткою , яка безпечніша для дітей, ніж батути із зовнішньою сіткою. Кругла рама забезпечує відповідне натягнення сітки. Металеві стійки, з яких складається конструкція, покриті м'яким поролоном , що виключає ризик травм під час динамічної гри. Просторий вхід в батут Г-подібної форми застібається на блискавку і пряжку. Застібка запобігає виходу дитини на батут за відсутності батьків.
Гнучка палиця забезпечує хороший відскок на безпечну висоту. Він також водонепроникний , що забезпечує високу міцність і тривалий термін служби батута. Всі пружини оцинковані, що забезпечує стійкість до корозії . Подвійна структура ніжок забезпечує стійкість батута. До батута входить металева драбина , яка полегшує підйом найменшим користувачам. Батут Outtec відповідає всім стандартам безпеки Європейського Союзу.
Параметри
- кругла рама, що забезпечує належний натяг сітки
- внутрішня захисна сітка
- металеві стійки, покриті м'яким поролоном
- Г-подібний вхід на блискавці
- водонепроникний і гнучкий кийок
- оцинковані пружини
- 3 стійкі ніжки з подвійною структурою
- 6 накидів
- 54 джерела
- 2 пряжки безпеки
- відповідає всім стандартам безпеки ЄС
- У набір входить: батут Inside Net 10 футів, сітка безпеки, 2-ступінчаста металева драбина, інструкція користувача
Розміри та вага:
- діаметр: 305 см (10 футів)
- загальна висота: 256 см
- висота батута: 76 см
- чиста висота: 180 см
- максимальне навантаження: 150 кг
- розміри та вага ящиків (2): 150 x 50 x 18 см / 29 кг, 110 x 40 x 20 см / 20 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUTTEC |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 256 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
- Цена: 11 197 ₴





