
Батут ZIPRO JUMP PRO з зовнішньою сіткою 252 см (ZF0013)
9 152 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5902659840714
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Батут Zipro Fitness 252 см ідеальний для експлуатації в різні сезони, добре підійде як для літа, так і на весну/осінь. Комплектація запропонованої моделі включає двоступеневу сходи, захисну сітку заввишки 150 см, пружний поліпропіленовий стрибковий мат з діаметром 195 см з щільністю 275 г/м2 і бездоганно міцну сталеву раму з труби діаметром 3,8 см, що дозволяє батуту витримувати вагове навантаження до 150 кг. Також може дуже стати в нагоді входить в комплект подарункова сітка для взуття.
Параметри конструкції передбачають вага 40 кг, висоту без сітки 55 см, загальний діаметр 252 см і висоту батута із захисною сіткою 205 див. Важливим елементом оснащення батута також є наявність 48 пружин, спеціально виготовлених для того, щоб зробити стрибки максимально вражаючими і приємними.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zipro |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 195 см |
| Діаметр, см | 252 см |
| Цвет | чорно-зелений |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | батути |
- Цена: 9 152 ₴





