
Надувний сімейний басейн Bestway 201 x 150 x 51 см 54005
1 457 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-54005
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Іноді вам потрібно охолодитися в спекотний день, але у вас немає часу йти до міського басейну або їхати до води?
Саме тому ми представляємо цей сенсаційний надувний сімейний басейн, призначений для відпочинку в спекотні дні для всієї родини. Ви дуже швидко встановлюєте його, наповнюєте водою і відпочинок готовий. У великому надувному басейні розміром 201 x 150 x 51 см вистачить місця для всіх, хто хоче охолодитися.
Басейн має 2 окремі кільцеподібні повітряні камери, які додатково захищені від виходу повітря. Ідеальний для всієї родини з м'якими надувними стінками, бірюзово-білий басейн Bestway забезпечить повноцінний відпочинок в теплі сонячні дні. Розваги на свіжому повітрі - це чудова забава для всієї родини. З досвіду батьків, басейн також зарекомендував себе як манеж для дітей, які тільки починають повзати. Продукцію Bestway можна використовувати в будь-якій сфері.
Технічні характеристики
розміри 201 x 150 x 51 см
об'єм води - 450 л
міцний матеріал ПВХ
вага приблизно 3,3 кг
рекомендований вік від 6 років
У набір входить
басейн
ремонтна латка
Басейн вміщує 450 літрів води, забезпечуючи ідеальну літню прохолоду. Розмір басейну в розкладеному вигляді становить 201 x 150 x 51 см, але якщо ви хочете взяти його з собою в дорогу, то в складеному вигляді він складе лише невелику сумку. Знову розкласти його не складе труднощів і не займе багато часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 51 см |
| Довжина, см | 201 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Объем, л | 450 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | надувний |
| Ширина, см | 150 см |
- Цена: 1 457 ₴




