
Електрична бігова доріжка Thunder Rapid (inspln)
38 509 ₴
- Готово к отправке
- Код: RAPID-BLACK
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична бігова доріжка RAPID-BLACK від THUNDER®️
Параметри пристрою:
- Швидкість: 0,8 км/год – 17 км/год
- Ручний підйом: 3 рівні
- Потужність двигуна: 2,5 к.с. (постійний) / 4 к.с. (максимальний)
- Зона бігу (талія): 45 см х 120 см (ширина х довжина)
- Амортизація: Поглинання магнітного удару
- Вага пристрою: 46 кг
- Максимальна вага користувача 150 кг
Компактний дизайн
Бігова доріжка буде працювати навіть в квартирі з невеликою площею, в складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
- ширина: 72 см
- довжина: 158 см
- Зріст: 117 см
Розміри складеної доріжки кочення:
- ширина: 72 см
- Довжина: 95 см
- Висота: 130 см
Відкрийте для себе нові можливості навчання з THUNDER®️
Додаткові можливості
- Сумісність бігової доріжки з додатками
- Вимірювання пульсу – сенсорні датчики
- Дисплей – LED
- Вхід USB/AUX
- Гучномовця
- Магнітний ключ безпеки
- Транспортувальні колеса
- Сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні програми, призначені для бігових доріжок THUNDER®️ RAPID-BLACK
- Настроювані тренування
- Велика кількість програм на вибір
- Створюйте власні режими
- Порівняйте свої результати з результатами своїх друзів або інших користувачів
- Величезна кількість реальних маршрутів з усіх куточків світу, в тому числі і польських міст!
БІГОВА ДОРІЖКА THUNDER®️ RAPID-BLACK
До складу набору входять:
- Електрична бігова доріжка THUNDER®️⚡ RAPID-BLACK ⚡
- Картка безпеки THUNDER PREMIUM
- Наклейка "ПОЛЬСЬКИЙ БРЕНД" 5см х 5см
- Комплект кабелів
- Мастило для обслуговування бігового ременя
- Магнітний ключ безпеки
- Гвинти та монтажні ключі
- Інструкція польською мовою
НАДІЙНИЙ®️ БРЕНД THUNDER
Пристрої THUNDER®️ відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено наступними сертифікатами:
- КЕ
- RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ - відмінна ідея для подарунка. Порадуйте своїх близьких
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Конструкция | Складная |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46 кг |
| Висота, см | 130 см |
| Довжина, см | 158 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Угол наклона | 3 рівні |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 17 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 2,5 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 120 х 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 95 х 72 х 130 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 72 см |
- Цена: 38 509 ₴







