
Складна бігова доріжка inSPORTline ZenRun Fold 10
26 646 ₴
- В наличии
- Код: 26632
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Чи знали ви, що час, проведений перед телевізором, можна провести активно? Складна бігова доріжка inSPORTline ZenRun 10 допоможе вам у цьому. Більше того, завдяки компактним розмірам, ви можете легко зберігати її під ліжком або за шафою, тому вона не займатиме дорогоцінний простір, коли ви нею не користуєтесь.
Настільки простий у зберіганні, що ви забудете, що він у вас є
Коли ми говоримо, що його надзвичайно легко зберігати, ми не брешемо. Навіть у робочому стані він практично не займає місця. Більше того, його раму можна скласти навпіл, і тоді він стане ще компактнішим. Таким чином, ви можете легко зберігати складну бігову доріжку inSPORTline ZenRun 10 під ліжком, диваном або за шафою.
Маленький герой з великою силою
Незважаючи на свій компактний розмір, складна бігова доріжка inSPORTline ZenRun 10 витримує навантаження до 120 кг. Ви можете займатися повільною або швидкою ходьбою - все, що вам потрібно зробити, це встановити швидкість (1 - 6 км/год) за допомогою пульта дистанційного керування, що входить до комплекту. Більше того, ви можете стежити за всіма важливими даними на вбудованому дисплеї, який показує відстань, час, калорії та швидкість.
Складна бігова доріжка inSPORTline ZenRun 10 ідеально підходить для прогулянок у домашніх умовах. Незалежно від того, чи прагнете ви проводити час активно, чи є новачком у спорті, ця бігова доріжка - ідеальний вибір для вас.
Основні характеристики:
Ультракомпактна рама, яка економить простір
Кнопковий пульт дистанційного керування
Плавний і тихий хід
Вбудований дисплей
Швидка і проста збірка
Комп'ютер показує: відстань, час, калорії та швидкість
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Конструкция | Складная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 24 кг |
| Висота, см | 13 см |
| Довжина, см | 127 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Количество программ | 1 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 6 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 0,75 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 107,5 х 41,7 см |
| Розміри у складеному вигляді | 75 х 56 х 16,5 см |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Электрический |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 56 см |
- Цена: 26 646 ₴









