Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична бігова доріжка ICON-BLUE від THUNDER®️
Параметри пристрою:
- Швидкість: 0,8 км/год - 17 км/год
- 3 зміни кута нахилу бігової доріжки
- Потужність двигуна: 2 HP (постійна) / 5 HP (максимальна)
- Бігова зона (пояс): 42 см x 115 см (ширина x довжина)
- Амортизація: 6 еластометрів
- Вага пристрою: 45 кг
- Максимальна вага користувача: 140 кг
- Призначення: для домашнього використання
Компактний дизайн
Бігова доріжка добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
- ширина: 69 см
- довжина: 147,5 см
- висота: 121 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
- ширина: 69 см
- довжина: 98,5 см
- висота: 121 см
Відкрийте для себе нові можливості навчання з брендом THUNDER®️
Додаткові функції:
- СПІВПРАЦЯ З НАВЧАЛЬНИМИ ПРОГРАМАМИ
- Вимірювання пульсу ❤️ – сенсорні датчики
- Безмасляне бігове полотно
- Вхід USB/AUX
- Гучномовець
- Можливість підключення навушників
- Магнітний ключ безпеки
- Можливість вертикального підйому бігової доріжки - телескопічний газовий привод
- ВЕЛИКИЙ 5-ДЮЙМОВИЙ РК-дисплей : час, швидкість, відстань, калорії, пульс
- Транспортні колеса - легко складаються і пересуваються
- Місце для пляшки з водою
- 12 навчальних програм
- Зміна швидкості в ручках або з головної панелі
- сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні програми, призначені для бігової доріжки ICON-BLUE від THUNDER®️
- Можливість налаштувати власні навчальні сесії
- Велика кількість програм на вибір
- Створюйте власні режими
- Порівняйте свої результати з результатами своїх друзів або інших користувачів
- Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включно з польськими містами!
Бігова доріжка THUNDER®️ ICON-BLUE
У комплекті:
- Електрична бігова доріжка THUNDER®️ ICON-BLUE
- Набір кабелів
- Магнітний ключ безпеки
- Гвинти та монтажні ключі
- Інструкція польською мовою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Конструкция | Складная |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 45 кг |
| Висота, см | 100 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 31 х 72 х 155,5 см |
| Довжина, см | 132 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Угол наклона | 3 рівні |
| Количество программ | 12 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 12 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 2 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 115 x 42 см |
| Розміри у складеному вигляді | 98,5 х 69 х 121 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 68 см |
- Цена: 22 941 ₴






