
Електрична бігова доріжка Thunder RACE-GREEN (inspln)
25 126 ₴
- Готово к отправке
- Код: RACE-GREEN
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична бігова доріжка RACE-GREEN від THUNDER®️
Параметри пристрою:
- Швидкість: 0,8 км/год - 14 км/год
- Потужність двигуна: 2 HP (постійна) / 3 HP (максимальна)
- Бігова зона (пояс): 40,5 см x 105 см (ширина x довжина)
- Амортизація: гумові подушки ( магнітна амортизація)
- Вага пристрою: 34 кг
- Максимальна вага користувача 130 кг
Відкрийте для себе нові можливості навчання з брендом THUNDER®️
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
- ширина: 70 см
- довжина: 130 см
- зріст: 113 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
- ширина: 70 см
- довжина: 150 см
- висота: 13,5 см
Додаткові функції
- Взаємодія бігової доріжки з додатками
- Дисплей – LED: час, швидкість, відстань, калорії
- Гучномовець
- Магнітний ключ безпеки
- Транспортні колеса
Інтелектуальні програми, присвячені біговій доріжці RACE-GREEN від THUNDER®️
- Можливість налаштувати власні навчальні сесії
- Велика кількість програм на вибір
- Створюйте власні режими
- Порівняйте свої результати з результатами своїх друзів або інших користувачів
- Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включно з польськими містами!
Бігова доріжка THUNDER®️ RACE-GREEN
У комплекті:
- Електрична бігова доріжка THUNDER®️ RACE-GREEN
- Магнітний ключ безпеки
- Гвинти та монтажні ключі
- Інструкція польською мовою
НАДІЙНИЙ БРЕНД THUNDER®️
Апарати торгової марки THUNDER®️ відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено такими сертифікатами:
- CE
- RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ — чудова ідея подарунка. Порадуйте своїх близьких
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Конструкция | Складная |
| Тип | Электрическая |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 34 кг |
| Висота, см | 113 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 147 х 72 х 16 см |
| Довжина, см | 130 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 14 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 2 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 105 х 40,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 150 х 70 х 13,5 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 25 126 ₴







