
Орбітрек inSPORTline Petyr ET
15 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20105
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Шукаєте простий і ефективний спосіб регулярних фізичних вправ? Магнітний еліптичний тренажер inSPORTline Petyr ET з ручним регулюванням опору та магнітною гальмівною системою допоможе вам ефективно тренувати своє тіло. І найкраще, що вам не доведеться нічого налаштовувати! За допомогою ручки регулювання встановіть опір (8 рівнів опору), підніміться на тренажер і починайте вправи!
На дисплеї відображаються всі важливі дані тренувань - час, відстань, швидкість, спалені калорії, загальна відстань та частота серцевих скорочень (датчики серцевого ритму вбудовані у фіксовані ручки). Рухомі ручки покриті пінопластом, що робить його комфортним під час тренування. Завдяки тримачу для планшета ви можете дивитися фільми або слухати музику, що робить тренування ще більш приємним.
Основні характеристики:
Економічний простір, простий у використанні домашній еліптичний крос-тренажер
Магнітна гальмівна система пропонує безшумну роботу
Ручне регулювання опору
Основні функції
Рухомі ручки, покриті піною
Тримач для планшета
Тримач пляшки з водою
Комп’ютер відображає: час, відстань, швидкість, калорії, загальну відстань, пульс
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| вага маховика, кг | 4 кг |
| Вес (кг) | 29,5 кг |
| Висота, см | 159 см |
| Довжина, см | 109 см |
| Класс | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Конструкция | Вертикальная |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Количество программ | 6 шт. |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Тип | Магнитный |
| Ширина, см | 55,5 см |
- Цена: 15 000 ₴









