Описание
Характеристики
Информация для заказа
У набір входить:
Дошка SUP THUNDER
Насос
Рюкзак
Страхувальний шнурок на щиколотку
Центральний плавник
Регульоване алюмінієве весло
Сидіння для каяка
Ремонтний комплект
Розміри:
Довжина: 330 см
Ширина: 76 см
Товщина: 15 см
Довжина весла - 162 - 215 см
РОЗМІРИ КОРОБКИ: 80 Х 40 Х 29 СМ
ВАГА КОРОБКИ: 13 КГ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина, см | 330 см |
| Цвет | жовто-чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Максимальний тиск, PSI | 15 |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | sup-дошки |
| Толщина | 15 см |
| Ширина, см | 75 см |
- Цена: 13 109 ₴











