
Стіл для настільного тенісу THUNDER JOIN-15-BLUE
24 775 ₴
- Готово к отправке
- Код: JOIN-15-BLUE
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Технічні параметри:
Розмір столу: 274,5 см х 152,5 см
Розміри в складеному вигляді: 152,5 см x 58 x 165 см
Товщина профілю: 3см
Висота стільниці від землі: 76,5 см
Товщина стільниці: 1,5 см
Розміри нетто: 14,5 см х 180 см
- Вага: 65 кг
- Вага з упаковкою: 68 кг
У моделі JOIN-15-BLUE використовуються більш товсті, ніж стандартні, профілі та більш міцний верх .
Він добре працюватиме як у спортзалах, так і у приватній вітальні.
Для його виготовлення використана високоякісна плита МДФ , а все це встановлено на сталеву конструкцію з більш міцних сталевих профілів товщиною 30 мм.
Незважаючи на свої розміри, стіл дуже легко зберігати завдяки можливості складання та транспортування на колесах.

Стіл для настільного тенісу JOIN-15-BLUE від THUNDER®️
Чистий
2 кажани
2 кульки
Інструкція по збірці польською мовою
JOIN-15-BLUE TABLE TENNIS TABLE BY THUNDER®️ – повний емоцій, сімейні розваги у вашому домі
Ідеальне доповнення як довгих зимових вечорів , так і літніх зустрічей з друзями.
Стіл JOIN-15-BLUE від THUNDER®️ гарантує:
Стійка структура
Товщина верху: 1,5 см
Діаметр коліс: 9 см
Товщина квадратних профілів: 3 см
Можливість одиночної гри
МОБІЛЬНІСТЬ
Незважаючи на свої розміри, стіл дуже легко зберігати завдяки можливості складання та транспортування на колесах.
У складеному вигляді стіл займає зовсім небагато місця, що робить його ідеальним навіть для маленьких кімнат.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 68 кг |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 274 см |
| Класс | Полупрофессиональный |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | МДФ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Стол |
| Тип использования | для приміщення |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 152,5 см |
- Цена: 24 775 ₴

