
Дитячий круглий каркасний басейн Bestway 56283 152 x 38 см
1 430 ₴
- В наличии
- Код: DM-56283N
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Каркасний дитячий басейн bestway 56283
Діаметр: 152 см.
Висота: 38 см.
Об'єм: 580 л.
Каркас з оцинкованих сталевих труб
3 шаровий ПВХ, товщина стінок 0,9 мм
Адаптер для зливу води в комплекті
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 38 см |
| Довжина, см | 152 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | басейни |
| Ширина, см | 153 см |
- Цена: 1 430 ₴



