
Каркасний басейн Avenli 366см 16in1
8 623 ₴
- В наличии
- Код: M-1693923
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте себе наче у відпустці у власному саду або на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а ви розслабитеся в освіжаючій воді після напруженого робочого дня.
Особливості каркасного басейну Avenli:
Міцний матеріал
3-шаровий матеріал ПВХ, міцні боковини для стійкості до погодних умов, протирання і хімічних речовин.
Міцний каркас
Забезпечує стабільність всього басейну.
Проста система фільтрації
Електричний насос фільтрує воду від усіх домішок. У комплект входить один картриджний фільтр, який можна промити під проточною водою.
Зручне дозування хімікатів
4-позиційний дозатор використовується для розчинення хімікатів для басейну в таблетках. Будь ласка, пам'ятайте, що ніколи не кидайте таблетки безпосередньо у воду, оскільки це може призвести до знебарвлення плівки басейну.
Накриття для басейну
Накрита зона буде захищена від дощу або листя, а сама накидка залишиться на місці завдяки фіксуючій мотузці.
Захисний килимок для басейну
Забезпечує додатковий захист дна басейну від механічних пошкоджень. Мат забезпечує дуже хорошу теплоізоляцію між землею і басейном.
Ремонтний комплект
Для ремонту пошкоджених поверхонь.
Аксесуари для підключення насоса
Сітчастий фільтр, затискачі та шланги для підключення насоса до басейну.
Інструкція польською мовою в комплекті.
Установка басейну повинна відбуватися на землі, остерігайтеся будь-яких нерівностей, коріння, що стирчить, сміття, які можуть його пошкодити. Крім того, басейн не слід розміщувати на похилій поверхні.
Набір призначений для дітей старше 6 років. У цьому басейні можуть перебувати кілька людей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Avenli |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 366 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Объем, л | 6125 л |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Каркасный |
| Ширина, см | 366 см |
- Цена: 8 623 ₴










